Якщо ви потрапили на цей сайт, то, напевно, виникає така ж дилема, як і всі, хто шукає найкращі рішення для себе та своєї сім'ї, безпечний і все ще ефективний у дії. У кількох реченнях ми дамо вам деякі розбіжності, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Що шукати при купівлі колоїдів?

Наноформа молекули - і, отже, фактична максимальна активна поверхня. Це, мабуть, перша і найважливіша відмінність між вітаколоїдами та іншими колоїдами срібла чи золота, доступними на ринку. Колоїди інших компаній мають сферичні наночастинки.

Поверхня, заявлена виробниками, буде порівнянна з нашими колоїдами, тоді як фактична площа поверхні незрівнянно менша. Сфери, у формі сфери, фактично мають одну точку контакту в місці, де вони накладаються.

Ситуація проілюстрована на малюнку нижче.

Як видно на малюнку вище, фактична контактна поверхня цих колоїдів дуже мала. 

Які наноколоїди срібла чи золота з вітаколоїдів?


На малюнку вище видно, що колоїд пелюстки нашої компанії має в кілька разів більше реальної активної поверхні. Наша частинка поводиться як шматок паперу, лежачого на столі, який прилягає до місця, де він повинен працювати на всій її поверхні.

Ефект полягає в тому, що продукти вітаколоїдів при однаковій концентрації зберігають багато разів ефективність або однакову ефективність при менших концентраціях. 

Процес виробництва. Переважна більшість конкуруючих продуктів, наявних на ринку (золото та колоїдне срібло), виробляються в хімічних процесах. Вони отримують колоїди в некристалічній іонній формі з хімічними домішками.

- Вітаколоїди виробляються у фізичних процесах для одержання неіоногенних нанокристалічних частинок. Ці частинки абсолютно чисті.

- Вони показують найвищу ефективність при найнижчій вазі.

- Їхній ефект більше, ніж інші колоїди,

- На відміну від наших інших колоїдів вони не реагують на світло! Конкурентні продукти жовті, або вони змінюють свій колір під впливом світла

- Процес виготовлення колоїдів вітаколоїдів є економічним та екологічним. 

Діапазон концентрації наноклоїдів.

Діапазон концентрації конкуруючих продуктів, як правило, коливається від 10 до 500 ppm.

Можливості технології виробництва наших виробів дозволяють отримати колоїдні концентрації 15000 ppm!

Різноманітні засоби масової інформації. Абсолютна перевага перед конкурентами включає також можливість постачати нашу продукцію в різних носіях, таких як (вода, спирт, масла), що дає широкі можливості для співпраці з іншими виробниками.